środa, 17 lipca 2013

[Bang!_fik] MAFIA - Prolog

TYTUŁ: MAFIA
AUTOR: [Bang!]
PAIRING: Ohmiya (Ohno Satoshi x Ninomiya Kazunari)
GATUNEK: mafia, sensacyjny, yaoi, czarna komedia
KATEGORIA: 17+


Prolog

   Prezes Satoshi przeszedł przez wielkie, kuloodporne drzwi do sali konferencyjnej odprowadzany niewyrażającymi emocji spojrzeniami swoich pracowników niższego szczebla. W marmurowej podłodze odbijała się jego wyprostowana sylwetka. Szedł szybko mimo, że zaledwie wczoraj wyciągnięto mu z uda dwie kule wystrzelone z jego własnego colta. Zatrzymał się u szczytu długiego, szklanego stołu i popatrzył na twarze przed nim.
'Matsumoto Ueda.'
   Dobrze zbudowany mężczyzna siedzący po jego prawej stronie podniósł się.
   Prezes Satoshi spuścił wzrok i usiadł.
'Zwalniam cię.'
   Ueda odsunął krzesło i ukłonił się głęboko w jego stronę. Podniósł swoją czarną teczkę z podłogi i postawił ją na stole, po czym wyszedł z sali.
   Prezes Satoshi podniósł głowę.
'Mizushima Tamaki.'
   Spuścił wzrok.
'Zwalniam cię.'
   Młody mężczyzna po jego lewej stronie wstał, ukłonił się, położył teczkę na stole i wyszedł.
'Suou, Ikuta, Ootori...' - dwadzieścia sześć nazwisk wydźwięczało na sali.
   Prezes Satoshi położył drugą rękę na stole. Jego twarz była maską.
'Zwalniam was.'
  Ciszę przerwał dźwięk szurania. Ktoś rozlał kawę wstając i brązowa struga popłynęła przez środek stołu. Sprawca drżąc, zaczął otwierać swoją teczkę.
'Zostaw' - szepnął ktoś z boku i popchnął go w stronę drzwi, gdzie zgromadził się tłum sztywnych, czarnych postaci. Wychodzili jeden po drugim kłaniając się głęboko w stronę szczytu stołu.
   Drzwi w końcu zamknęły się. Prezes Satoshi spojrzał na ustawione w rzędzie czarne teczki i damskie torebki. Strużka wylanej kawy kapała po drugiej stronie stołu. Wstał powoli i podszedł do okna. Ciemne włosy opadały mu z jednej strony na twarz. Drzwi za nim ciężko się otworzyły i kilkoro ludzi w ciszy zaczęło zbierać teczki i torebki do dużych, czarnych worków. Prezes Satoshi odwrócił się i spojrzał na worki. Miał ich już nigdy więcej nie zobaczyć.


Muzyka
+ Fleuretty [Maou OST] - motyw przewodni 

Następny rozdział…
sobota, 20 lipca, 20.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz